The World's Finest Clubs

Masquerade Club bi dünya eğlence 

Dünyanın en önemli şehirlerinden biri olan İstanbul ve İstanbul'un en önemli mekanlarının başında gelen Masquerade Club. 

Masquerade Club, sıra dışı performansları; kaliteli müziği  ve girişinden çıkışına kadar örneği görülemeyecek mimarisiyle gece hayatını eğlence severlerle buluşturuyor…Lüks ikramları,kendine özgü eğlence anlayışı ve mükemmel hizmetiyle  eğlence sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Masquerade Club misafirlerine büyülü geceler yaşatıyor.

Tecrübeli işletmecisi Tarkan Ahmet, eğlence sektöründe birçok başarılı işe imzasını atmıştır. Ünlü işletmeci Tarkan Ahmet şimdi de profesyonel ekibi ile birlikte Masquerade Club İstanbul’u eğlence sektörünün önde gelen mekanlarından biri haline getirmekle yetinmeyip Avrupa da bile ses getirmeyi başarmiştir. World's Finest Club tarafından defalarca en iyi mekan ödülünü kazanan Masquerade Club seçkin ve özel bir gece kulübü olduğunu ispatlamıştır

Bugüne kadar dünyaca ünlü yerli ve yabancı birçok sanatçı ve dj’i ülkemize getiren; ülke çapında birçok dev organizasyona ev sahipliği yapan; birbirinden başarılı projeler üstlenen Bedroom Project, Masquerade Club bünyesinde yine dünyaca ünlü birçok sanatçı ve dj ile gerçekleştirdiği eventleriyle Masquerade Club’ın eğlencesini üst sıralara taşımaktadır.

Masquerade Club’ın her karesi farklı tasarımlara ev sahipliği yapıyor. 

2000 kişilik kapasiteyle lüks ve ihtişamı;özgürlük ve konforu bir arada yaşatıyor. Sıra eğlenceye geldiğinde ise; iddialı sıra dışı performanslar ile her biri birbirinden farklı konsept geceleriyle muhteşem bir ortam hazırlıyor.Perşembe geceleri R&B müziğin en iyi djleri ile start alan Masquerade Club cuma ve cumartesi Hit müzikler eşliğinde eğlencenin sınırlarını zorluyor. Pazar günleri ise klasikleşmiş r&b on the bed geceleri sadece Türkiye'den gelen değil dünya çapında ünlü isimlere de ev sahipliği yapıyor.Masquerade Club'da ayrıca diğer günlerde de her an süprizler çıkabilir.  Türkiye'nin önde gelen sanatçılarının canlı performasları ile karşılaşmanız  mümkün. 

Dans showları ile de fark yaratan Masquerade Club  Tavanda bulunan raylar dansın sultanlarına tüm mekanı dolaştırırken sizlere de eşsiz bir görsellik sunuyor. 

Masquerade Club, son teknoloji ses ve ışık sistemiyle misafirlerine işitsel ve görsel bir şölen yaşatıyor. Müziğin ritmine göre duyarlılık gösteren  led ekranıyla  Dj kabini göz kamaştırıyor.

Masquerade Club’ı, Avrupa’nın en büyüğü ve mükemmeli olmaya hazırlayan ve markayı birçok seçkin eğlence noktasına taşımayı hedefleyen muhteşem ekip:“Masquerade Clubİstanbul, mimarisinden hizmetine, müziğinden showlarına kadar anlatılacak bir yer değil, ancak yaşanacak bir yerdir.” diyor.

Adres

Yıldız Posta Cad. 34349 Gayrettepe,Istanbul

Telefon

Tel : +90(212) 347 1347

Rezervasyon

Gsm : +90(533) 027 03 87

E-Mail

info@masqueradeistanbul.com