The World's Finest Clubs

Barış Can Azsin 1976 istanbulda doğdu, müzik herzaman hayatındaydı, önceleri ortaokul lise zamanlarında, okul partilerinde performans gösterip, üniversite yıllarında dj liği bir üst seviyeye taşıyıp, prodüksiyon yapmaya başladı , kendi parçalarını yapıp, Ardından popüler parçaların kendine has tarzıyla remixlemeye başladı.

Kendisi ses mühendisi olarak mezun oldu. Profosyonel Dj hayatı başlamıştı.

Özetle Çaldığı Mekanlar. Kuruçeşme Pasha, Reina,Laila, Havana Beach, Caliendte, Vento, Mono, Bodrum Mali, Cafein, Niş ,Panini, Airport, Supper Club vs...mastering stüdyo sahibi olup

şuan Masquerade Club İstanbul ve Beroom Exclusive Club da cuma ve cumartesi günleri 02:00 / 05:00 saatleri arasında performans göstermekte. .

Avrupa'da bir çok event lerde ve popüler gece kulübünde guest dj olarak , müziğini avrupada dinletti.
Dünyanın birçok ünlü djleriyle, aynı sahneyi paylaşıp, onlarla güzel dostluklar kurmayı başardı ve halen , mutavazi bir şekilde ispanya italya birçok avrupa ülkesi eventlerine guest dj olarak cağırlmakta..

Müzik Tarzı, Deep House, Tech House, Minimal House kısacası House müziğin birçok tarzı.

Born in Istanbul ın 1977 DJ Blackcat,start with dance music at an early age Growing up during the transition from vinyl and tapes to digital, Blackcat has an appreciation of music from both the old generation and the new and has experienced DJn in both eras Blackcat is a hard DJ to categorize, he doesn’t stick to a single genre and instead embraces many genres of music in his club sets which often see him gaining residencies at top 40 style dance clubs due to his versatility, playing music from the current popular genres but adjusts his playlists to the style of the club and as always to the crowd.
Blackcat is a DJ who firstly plays to the crowd and will stop at nothing to make sure people are enjoying themselves.
Along side his club sets, Blackcat has also established a strong Hip Hop/ RnB/New jack Swing style set which often sees him playing as a guest DJ among various Hip Hop clubs and events throughout Europe .

Blackcat also has a strong background in video mixing and has been mixing videos for many years. He often uses video along side his club sets as well as releasing mix videos.

It is his expertise with DJ technology, music & video and his mixing skills alongside his strong DJ career and passion for music that has seen him move from height to height in the DJ industry.
Blackcat is the leading turkısh R&B Hıp Hop Artist of his generation

Muharrem Taşkıran Dj Mummy

İstanbul dogumlu olan Gokay electronic muzige ılgısı erken yasta bır radıo kanalı dınlemesıyle basladı.Muzık tarzı olarak genıs bır yelpazesı olan House Muzıgını benımsedı.

Lıght Jockey lıkten DJ lıge gecıs yapanlar arasında yer aldıktan sonra DEEP HOUSE uzerınde yogunlasarak arsıvını olusturmaya basladı.

Dinamo FM aılesının de bır uyesı olan Gokay 7 erhan mouse macıd gıbı onemlı djlerın destegıyle CLUB 14 TWENTY OTTO CRYSTAL LOCAL CLINIC SUPPERCLUB REINA SU ADA DİRTY SOLARBEACH BURCBEACH gibi bırcok onemlı clubte ve organızasyonda performans sergıledı.

Deep house muziginin ınsana huzur verdıgıne ınananlar arasında yer alan Gokay…yerlı ve yabancı bırcok onemlı dj lerlede beraber caldı..
Bunlardan bazıları
7 erhan Cure shot Hakan zanbak Tangun Macıd Mouse Ufuk Murat uncuoglu Kiwi O zi Fochs Cervus Soulpower Asad rızvı Sılıcone soul Terry francıs Mazi Davıd penn Serge devant Chus Milk sugar

İSTANBUL SUPPERCLUB da Music directorü ve Resıdent dj olarak calıstıktan sonra CLUB MASQUERADE ve BEDROOM da aynı unvan ile aktıf yasamına devam etmektedir

8 mart 1977 Bünde Almanya dogumlu YALÇIN ATEŞ(LJ DRAC), 11 yasında Türkiye,ye geldi. 1993 yılında ilk kez MELODY sound and light firmasında ışık la tanıştı. 10 yıl devam eden,çalışma sürecinde (CTI,PARK,VOICE,VE INTRO SOUND AND LIGHT) firmalarında görev yaptı

Birçok ünlü sanatçıya ışık operatörlüğü yaptı. (tarkan,kenan dogulu,mustafa sandal,sertap erener, serdar ortaç gibi)

2003 yılı sonlarında lightjokeylik hayatına 911 ile başlayan Yalçın Ateş, BEYOND,TWENTY,2019,DISCORIUM,AIRPORT,STUDIO 54, gibi club lerde LJ DRAC meslek hayatına devam etti.

Birçok özel event ve partilerde ünlü yerli ve yabancı dj lerle beraber sahne performansına çıktı. (Tiesto turkey tour,Paul van dyk,Roger sanchez,David vandetta,Davit guetta, Mark williams)

2014 yılında laser tasarım ve laser kiralama firması www.citytechnic.com u kurmuştur.

Kullandığı Favori LIGHTDESK ler arasında grand ma ,flying pig wholehog ve awolites ilk 3 sıradadır. Ayrıca ışık tasarımı, görsel show,defile ışık yönetmenliği ve laser maping gibi birçok çalışmaları da mevcuttur.

LJ DRAC ŞU ANDA AKTIF LIGTHJOKEY LİK HAYATINA MASQUERADE DE DEVAM ETMEKTEDİR.

Address

Yıldız Posta Street 34349 Gayrettepe,Istanbul

Telephone

Tel : +90(212) 347 1347

Reservation

Gsm : +90(533) 027 03 87

E-Mail

info@masqueradeistanbul.com